Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River

  • 40 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River Βουδαπέστη με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τον Δούναβη και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Nyugati, ο οποίος είναι σε απόσταση 2 χλμ. Το διαμέρισμα 40 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River έχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη για την άνεσή σας.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από την Κεντρική Αγορά. Το Νοσοκομείο στο Βράχο είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκεται 2 χλμ. από το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Κτίριο του Ουγγρικού Κοινοβουλίου που βρίσκεται σε απόσταση 30 λεπτών με τα πόδια. Γύρω από το κατάλυμα βρίσκονται μερικοί σταθμοί του μετρό, όπως Fovam Square που είναι σε απόσταση 200 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River Βουδαπέστη
Panorama Balcony Studio Danube River Great Market Hall Budapest
Τιμή μόνο για κινητά

Panorama Balcony Studio Danube River Great Market Hall Budapest

87 μ από το κατάλυμα
Cozy Studio In Central Budapest
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Studio In Central Budapest

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
116 μ από το κατάλυμα
Danube Royal De Lux
Τιμή μόνο για κινητά

Danube Royal De Lux

9.6
Εξαιρετικό 139 σχόλια
216 μ από το κατάλυμα
USD 364 USD 328
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    2,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 21:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςMA21000049
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River;
      Το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River βρίσκεται κοντά σε ΚεΝτρική Αγορά.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River περιλαμβάνουν Ναός Ματθαίου, Λουτρά και Σπα Gellert καθώς και Κάστρο της Βούδας.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River κοστίζει 231€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Borssó Bistro και Il Pittore και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 40 μ².
    • Στο το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River έχει πλυντήριο;
      Ναι, στο το διαμέρισμα Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River έχει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    2,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Jungle & Beach Hideaway 2Br And Danube River Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο